Menu

FAQ

Często zadawane pytania

Rekrutacja

Możesz aplikować do nas po Swojemu - tak, jak chcesz. Możesz przesłać CV, List, Zdjęcia, lub opisać się w paru słowach. Opowiedz nam na początek o sobie tyle, na ile masz ochotę i w taki sposób, w jaki chcesz. Potem spotkamy się i porozmawiamy. Zgłoszenie możesz przestać bezpośrednio na maila lub poprzez messengera używając ikonki w prawym dolnym rogu :)


Nie. Zgłoś się do Nas bez ograniczania się do określonego stanowiska. Na podstawie Twojego zgłoszenia i rozmowy dopasujemy stanowisko pracy specjalnie dla Ciebie. Jeżeli masz pomysł na to, gdzie podobałoby Ci się najbardziej – chętnie się o tym dowiemy. Możesz też napisać nam w jakim dziale zupełnie siebie nie widzisz.


Po zapoznaniu się z Twoim zgłoszeniem, odezwiemy się do Ciebie. Telefonicznie lub mailowo aby ustalić datę i godzinę spotkania. W trakcie rozmowy będziemy chcieli jeszcze lepiej Cię poznać, dowiedzieć się, jaką jesteś osobą. Porozmawiamy też o konkretnych stanowiskach pracy oraz o wzajemnych oczekiwaniach. Do spotkania nie musisz przygotowywać się w żaden specjalny sposób – chyba, że zaznaczymy to w zaproszeniu. W czasie spotkania oprowadzimy cię po Firmie zobaczysz jak wygląda fabryka i stanowiska pracy, zaprosimy Cię na spotkanie z Twoim przyszłym liderem jak najszybciej damy Ci znać jaka jest nasza propozycja.


Praca

Zatrudniamy na wiele różnych stanowisk, w wielu działach. Dlatego nie stworzyliśmy tradycyjnej listy wymagań dla naszych kandydatów.


Absolutnie nie! Szukamy talentów i ludzi z potencjałem. Naszych pracowników rekrutujemy w oparciu o chęci, zapewniamy im wszystkie potrzebne szkolenia. Potrzebujemy szczerych, zaangażowanych, kreatywnych ludzi, którzy podzielają nasze wartości. Chcemy pracować z ludźmi, którzy oprócz gotowości do realizacji aktualnych zadań będą mieli zapał do rozwijania się w przyszłości.


Każdy nowy pracownik rozpoczyna pracę od szkolenia wprowadzającego, tzw. INTRO. Celem szkolenia INTRO jest zapoznanie pracownika z naszą kulturą, standardami, wartościami i zasadami. W ramach przygotowania do pracy nasi pracownicy przechodzą szkolenia zapewniające wiedzę niezbędną do wykonywania przyszłych obowiązków.


Podstawą zatrudnienia jest umowa o pracę. Pierwsza proponowana umowa zawierana jest na trzy lub sześć miesięcy (okres próbny). Kolejną umową jest umowa na czas nieokreślony lub określony.


Godziny pracy w VCPL 6:00-14:00 /14:00- 22:00 dwa działy 22:00-6:00 Przestrzegamy prawnych limitów czasu pracy, co oznacza pracę średnio 40 godzin tygodniowo przy pełnym wymiarze czasu pracy. Elastyczne godziny pracy dla pracowników administracyjnych.


Tak! Visscher-Caravelle dla pracowników produkcyjnych organizuje dojazdy do ich zakładu pracy. Trasy jakie obowiązują to:

Trasa Wąbrzeźno: Wąbrzeźno ( ul. 1 maja) – Plebanka – Radzyń Chełmiński - Marusza - Visscher-Caravelle
+ powrót

Trasa Chełmno: Chełmno ( ul. Dworcowa 41) - Grubno - Stolno - Wabcz - Paparzyn - Klęczkowo - Trzebiełuch - koło Rudy - Visscher-Caravelle
+ powrót

Trasa Nowe I: Nowe ( ul. Dworcowa) – Warlubie - Fletnowo - Dolna Grupa - Visscher-Caravelle
+ powrót

Trasa Nowe II: Nowe ( ul. Dworcowa) – Wielki Komórsk – Bzowo - Dolna Grupa - Visscher-Caravelle
+ powrót

Trasa Świecie nad Osą I: Świecie nad Osą ( Urząd Gminy) – Szarnoś - Rychłowo - Okonin - Pokrzywno - Węgrowo - Visscher-Caravelle
+ powrót

Trasa Świecie nad Osą II: Świecie nad Osą ( Urząd Gminy) – Linowo - Boguszewo - Gołębiewko - Radzyń Chełmiński - Dębieniec - Piaski - Visscher-Caravelle
+ powrót


Kariera

Każdy ma talent, który zasługuje na rozwój. Dlatego dajemy ludziom nieograniczone możliwości rozwoju. Pracownicy sami decydują, w jakim obszarze chcą się specjalizować – mogą kontynuować karierę w dziale, w którym pracują, lub spróbować swoich sił w innym. Rekrutację na każde stanowisko zaczynamy wewnątrz firmy, co daje pracownikom większe szanse rozwoju. Mogą oni poszerzać swoje doświadczenie i budować kompetencje na nowym stanowisku, w nowym dziale lub w jednym z krajów, w których obecna jest Nasza firma